Ashton Kutcher-Životopis

9. srpna 2011 v 18:05 | *AdinkA*
Ashton Kutcher
Ashton Kutcher se narodil 7. února 1978 v americké Iowě. Jeho rodné jméno zní Christopher Ashton Kutcher. Ashton vyrůstal stejně jako Elijah Wood v Cedar Rapids v Iowě. Má bratra Michaela a sestru Taushu. Vystudoval Clear Creek-Amana High School v Tiffin v Iowě, obor biochemie. Živil se jako metař, aby měl na svá studia. Pak zjistil, že modeling můžou dělat i muži a tak neváhal a šel to zkusit.


Před kameru se poprvé postavil v roce 1998 a to v televizním seriálu That 70's show, kde ztvárnil Michaela Kelso. Původně měl hrát v seriálu Wind on water, ale po přečtení scénáře se rozhodl, že odmítne. Tehdy za ním přišel jeho agent a nabídkou právě se seriálem That 70's show. Nepočítaje předcházející televizní pořady, ve kterých se také občas, jako nová tvářička Holywoodu, objevoval.

Ashton nevlastní jen herecké nadání. Je také producentem (např. Pokoj 401), scénáristou (Punk'd) a skladatelem (např. That 70's show).

Ashton je šťastně ženatý s Demi Moore, kterou si vzal 24. září 2005. Ovšem o svém soukromém životě s manželkou mluví opravdu jen velmi nerad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama